“Kai sniegas krinta” 3 etapas

Šeštadienį Melnragėje įvyko orientavimosi sporto su slidėmis varžybų “Kai sniegas krinta” 3 etapas. Nors lijo lietus ir suminkštėjęs sniegas labai apsunkino varžymosi sąlygas, bet 20 entuziastų susirinko gerai praleisti laiką ir pasivaržyti tarpusavyje. Vyrų grupėje trečią kartą iš eilės nepralenkiamas buvo orientavimosi sporto klubo “Kopa” atstovas Egidijus Pilybas. Jis 2,5 km su 11 kontrolinių punktų trasą įveikė per 21 min. 38 sek. ir jokių šansų nepaliko antram finišavusiam to pačio klubo atstovui Almantui Baliučiui, kuris trasoje sugaišo 30 min. 26 sek. Trečias liko Klaipėdos kalnų sporto klubo narys Valdas Japertas. Jo laikas – 0:41:52. Moterų tarpe vėl laimėjo “Viesulo” sporto centro auklėtinė Reda Einikytė. Ji 11 kontrolinių punktų atrado per 0:31:38. Vaikų grupėje “karaliavo” “Viesulo SC auklėtiniai. Puikiai pračiuožė Vytautas Stakeliūnas. Jo laikas – 0:31:50. Antras finišo liniją kirto Rokas Koveckis – 0:48:45, tik 42 sek. nuo jo atsiliko Jonas Piktūrna. Senjorų tarpe šįkart prie sudėtingų sąlygų geriausiai pavyko prisitaikyti OSK “Kopa” prezidentui Audriui Pociui. 2,5 km trasą jis pračiuožė per 0:27:49, antras liko Arūnas Znotinas iš OS klubo “Jaunystė”. Jo laikas – 0:36:17. Trečias, kiek nelauktai, į finišą atčiuožė tik antrą kartą orientavimosi sporto varžybose dalyvaujantis Rimgaudas Laužikas, pasivadinęs save Stepių vilku. 11 kontrolinių punktų jis ieškojo 0:37:38. Ketvirtas šių varžybų etapas planuojamas po 2 savaičių Vasaros estrados miške.
Straipsnis ir nuotraukos “Vakarų eksprese”:
Šį savaitgalį stipriausi Klaipėdos orientacininkai vyksta į Visaginą, kur dalyvaus Lietuvos čempionate sprinto ir ilgos trasos distancijose.