“Kai sniegas krinta” II etapas

Kultūros ir poilsio parke įvyko antrasis orientavimosi sporto su slidėmis varžybų “Kai sniegas krinta” etapas. Puikus žiemos oras visiems dalyviams praskaidrino prieškalėdinę nuotaiką. Šįkart pirmą kartą orientavimosi trasoje išmėginti jėgas panoro ir keli klaipėdiečiai, neužsiimantys šiuo sportu. Dalyviams teko įveikti 3 km su 10 kontrolinių punktų (KP) trasą. Vyrų tarpe, kaip ir pirmame etape, nepralenkiamas buvo orientavimosi sporto klubo “Kopa” atstovas Egidijus Pilybas. Jo laikas 20 min. 49 sek. Antras ir trečias liko to paties klubo atstovai Tomas Grigaitis (0:23:19) ir Almantas Baliutis (0:24:22). Moterų tarpe “karaliavo” “Viesulo” sporto centro atstovės. Nugalėtoja tapo Reda Einikytė. 10 KP ji surado per 0:33:59. Antra finišavo Nina Šamakova, jos laikas – 0:42:41. Vaikų grupėje šįkart stipriausias buvo Matas Kreišmonas, pračiuožęs trasą per 0:36:23. Jo treniruočių draugai atsiliko gerokai. Antras buvęs Jonas Piktūrna atsiliko net 15 min (0:51:43). O trečiojo finišavusio Jono Petriko laikas – 1:12:33. Senjorų tarpe stipriausias buvo Remigijus Sereika (OK “Jaunystė”), jo laikas 0:29:00. Antras finišavo Rimvydas Kasiulevičius (OK “Kopa”) – 0:33:40, trečias liko Remigijus Drakšas (OK “Jaunystė”), kuris 10 KP surado per 0:35:08.

Trečiasis šių varžybų etapas planuojamas sausio 8 dieną Melnragėje.