“Jaunystės” desantas “Vilniuje ‘2017” ir Baltijos MTBO čempionate

“Vilnių ‘2017” dviračiais šturmavome keturiese: aš, Edmundas Kasevičius,  Milda Černeckytė, Ramūnas Pabrėža ir Žemaičių Jonas, kuris kažko į Suvalkiją nusibeldė.

Varžybose dalyvavo 705 dalyviai (iš jų apie 200 dviratininkų). Dviračiais važiavo ne tik lietuviai, bet ir  japonai, turkai, prancūzai, italai, šveicarai, suomiai, švedai, danai, latviai, estai ir baltarusiai.

Trumpai apie sėkmes ir praradimus:

1 diena – sprintas (Karoliniškės ir Pilaitės miškelis). Pasiekimai savo amžiaus grupėse:

Milda – 1 vieta.

Jonas – 2 vieta.

Edmundas ir Ramūnas – abu ketvirti.

Sprinto trasa miesto teritorijoje greita, o už vakarinio aplinkelio, pušynėlyje, daug kam teko paklaidžioti… aplink 3 pušis…

2 diena – ilga trasa Šilėnų miške.

Ilga trąsa ir lieka ilga… Pasirodo, “antros jaunystės” naujokams ne visiems įveikiama. Jonas sutrumpino trasą ir pametė 5 punktus.

Edmundas nepagerino rezultato – liko ketvirtas. Ramūnas vos atgavo kvapą, bet irgi liko ketvirtas. Dėl techninių nesklandumų ir organizatorių neparodyto geranoriškumo (neveikė iš organizatorių nuomota SI-Air kortelė), Mildos rezultatas nebuvo užskaitytas, nors pretendavo į 1-2 vietą.

3 diena – masinis startas (persekiojimo lenktynės). Milda “parvarė” kaip žaibas – 2 vieta. Ramūnas – 4 vieta, Jonas – 3 vieta, Edmundas – 5 vieta.

Galutiniai rezultatai bendroje Baltijos MTBO čempionato įskaitoje / “Vilniaus ‘2017” varžybose:

Ramūnas Pabrėža – MBMA bendroje įskaitoje – 2 vieta.

Edmundas Kasevičius – MBM50 Baltijos MTBO čempionate – 3 vieta.

Edmundas Kasevičius – “Vilnius ‘2017” MBM50 – 3 vieta.

Labai džiugu, kad kasmet vis daugiau atsiranda bendraminčių, norinčių išbandyti OS dviračiais. Todėl visus prijaučiančius judėjimui dviračiu kviečiu nepraleisti progos išbandyti orientavimosi dviračiais malonumus. Kitos varžybos jau ne už kalnų… Gegužės 20 – 21 d. (po dviejų savaičių) Telšiuose įvyks Lietuvos čempionato OSKD varžybos ilgoje ir sprinto trasose.

Kadangi Telšiai čia pat – registruokimės dbtopas.lt ir varom į trasą. Kuo mūsų daugiau, tuo smagiau…

Dviratininkų vardu EDMUNDAS KASEVIČIUS

Telšē LAUK MŪSA…

Mūsų klubiečių VILNIUS 2017 / Baltic MTBOC REZULTATAI

FOTOALBUMAS