Orientacininkų tinklinio turnyras Plungėje

Sausio 8 d. Plungėje vykusiame pirmąjame Lietuvos orientacininkų tinklinio turnyre išdrįso startuoti net 4 komandos. Be šeimininkų – Plungės “Versmės” komandos, komandas sukomplektavo “Igtisos”, jungtinė Šiaulių “Sako” ir “S-sporto” komanda bei mūsiškė – salotinė “OK Jaunystės” komanda. Beje, turėjome ir gausiausią palaikymo komandą. Protingiausia, žinoma, būtų buvę ją paversti dar viena rungtyniaujančia komanda, deja, protas vaikščiojo žingsniu atsilikęs … Žaidėme puikiai, fantastiškai praleidome dieną, organizatoriai pasirūpino, kad tuo pačiu parungtyniautume ir įdomiose OS sprinto varžybose po mokyklos koridorius bei mokyklos vietovę. Sublizgėjome ir tinklinio aikštelėje, ir OS trasose. Pralaimėję tik nugalėtojų laurus pelniusiai “Sako/S-sporto” komandai, tinklinio aikštelėje džiaugėmės antrąja vieta. Netikėtai gražiai nugalėjome stiprią šeimininkų – “Versmės” komandą, nelengvai dviejų setų kovoje laimėjome prieš “Igtisą”. Puikus sumanymas ir puikiai praleistas laikas. Šaunuoliai “Versmė” ir Gintaras Domarkas & Co !

OS sprinte didelės konkurencijos nebuvo, bet norint laimėti, kaip visada reikėjo atbėgti pirmam ! Ir tą sugebėjo padaryti Reda Jazilionienė (M35), Ričardas Tėvelis (V35) ir Vytautas Stakeliūnas (V16, SC “Viesulas”). Antra finišavo Violeta Ančerienė (M35) ir Reda Einikytė (M21, SC “Viesulas”), trečiąsias vietas laimėjo Rasa Paulikienė (M35), Algirdas Grublys (V35, OK “Kopa”) ir Kristina Viršilaitė (M21, SC “Viesulas”).

Tikimės rengėjų entuziazmo ir kitąmet ! Dabar gi galime tik padėkot.

Keletas foto iš nuotaikingo renginio fotoalbume.