Takas ‘2011 – Dovilai ‘2011

Praūžė ilgasis Joninių savaitgalis. Didžioji dalis klubo narių birželio 23-26 dienomis dalyvavo tarptautinėse daugiadienėse varžybose „Takas ‘2011“, kurios vyko Palangoje (tik pirmąją dieną trasa driekėsi Klaipėdos miške).

Šiose varžybose šauniai pasirodė Ričardas Tėvelis, H40 grupėje iškovojęs pirmąją vietą. Šioje grupėje atkakli kova vyko iki pat ketvirtos dienos finišo. Tiesa, stipriai finišuoti Ričardui jau nebereikėjo – įdomioje taktinėje kovoje jis išnaudojo varžovų klaidas ir 10 sek. aplenkė Belgijos sportininką Vervoort Wim. Dar po 25 sek. finišavo buvęs varžybų lyderis jurbarkiškis Audrius Tirlikas. Įdomu pastebėti, kad šią puikią pergalę Ričardas „susiorganizavo“ per savo gimtadienį. Sveikiname !

Nustebino ir Edmundas Kasevičius orientavimosi dviračiais varžybose pirmą dieną įveikęs visus varžovus.

Daugiau prizininkų neturėjome, bet visi startavę klubiečiai liko patenkinti varžybų organizavimu, įdomiomis trasomis. (Protokolai).

Tuo pat metu vyko ir vandens turistų šventė, kuri šiemet persikraustė iš Platelių į Dovilus. Po metų pertraukos „OK Jaunystė“ vėl subūrė komandą ir iškovojo trečiąją vietą. Su šiuo pasiekimu sveikiname komandos vadovą – lyderį Arūną Znotiną ir pagrindines pajėgas – Padagų šeimyną: Sigitą, Arūną, Aistę ir Mindaugą !