Kaip “OK Jaunystė” nariai Gražina ir Vidas Braziuliai Dzūkijos miškuose OSKD čempionato medalius rovė, o kai kas grybą pjovė…

*(Žinutėje rašoma apie Lietuvos OSKD čempionatą ‘2021)    

Praėjusį savaitgalį negausus “OK Jaunystė” veteranų desantas (Vidas ir Gražina Braziuliai, Edmundas Kasevičius, Jonas Žemaitis) šturmavo LT OSKD čempionato vidutinės ir bendro starto trasas Seirijų apylinkėse.
Vidutinėje trasoje šeimyninis Braziulių duetas užėmė trečiąsias vietas savo grupėse… Edmundas taip pat įsipaišė į stipriausių 50 metų dalyvių dešimtuką, užimdamas 7 -tą vietą, Jonas užėmė garbingą 5-tą vietą 60 metų vyrų grupėje. Sekmadienį visų laukė pakankamai ilga ir sunki bendro starto trasa. Čia savo meistriškumą ir ištvermę parodė Vidas, sugebėjęs finišo tiesiojoje išplėšti antrą vietą iš mūsų LOSF prezidento Donato Kazlausko… Gražina liko ištikima sau ir iškovojo antrą bronzos medalį. Edmundas užėmė 8-tą vietą, o Jonui kelią perbėgo dzūkų miškų laumės, susuko jam protą ir gavo diskvalifikuotis… (Kaip kompensaciją Jonas iš šalia esančio ežero išlupo kokias penkias lydekas…)
Visumoje varžybos buvo gerai organizuotos, su orais taip pat pasisekė. Žemėlapiai taip pat buvo gerai paruošti, labai gerai skaitėsi, vietovė pakankamai įdomi, su reljefu, bet visi kalneliai buvo įveikiami…
Tai tiek žinių iš Dzūkijos miškų ir su dviračiais pasimatysim, ko gero, tik per Jūros šventę… 
 
Įvykius stebėjo, tekstą surentė ir vaizdus stebėjo, o ir pats įvykių sūkuryje sukosi mūsų neetatinis korespondentas Seirijuose Edmundas K.
 
    
 
 
REZULTATAI – VIDUTINĖ – BENDRAS STARTAS